שמי יעל אלון בכר, אני עוסקת בתחום טיפולי גוף נפש ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות אישי והתפתחות רוחנית בכל שלבי החיים.

אני בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואנתרופולוגיה סוציולוגיה, למדתי הדרכת קבוצות הורים במכון אדלר ועוד שלל לימודים מתחום הרפואה המשלימה כמו פרחי באך, ריקול הילינג, אקסס בארס, ביורגונומי, רפואה שמאנית ועוד.

את המסע שלי לעולם הרפואה המשלימה והעולם הרוחני התחלתי כמטופלת והתנסיתי בטיפולי – רפלקסולוגיה, דיקור סיני, כירופרקטיקה וכו' שהן שיטות מוכרות וידועות יותר אך גם בשיטות מוכרות פחות כמו IPEC, עיסוי בטן אינדיאני Reconnective Healing וכו'.
המטרה העיקרית של הטיפולים השונים הייתה לסייע לי במגוון תחומים בעיקר בעיות פיסיות כמו מיגרנות ובעיות פיסיות נוספות אשר ליוו אותי, מצוקות ובעיות רגשיות שליוו אותי במהלך החיים, אשר הפריעו ושיבשו את חיי מבלי שהצלחתי למצוא להם פתרון מספק מבחינתי בעולם הרפואה הקונבנציונאלית.
לעולם הרוחני הגעתי בצורה מודעת כאשר נתקלתי בקשיים להרות את בני השני, שנתיים שכללו בדיקות ובירורים רפואיים (צילום רחם, מעקב זקיקים, בדיקות הורמונליות, בדיקות זרע וכו'), בדיקות אשר מבחינה רפואית אובייקטיבית לא העלו דבר ולא יכלו להסביר מדוע אין הריון.
מעט לפני שהרמנו ידיים החלטתי ללמוד ביורגונומי במטרה לטפל בעצמי ולעזור לנו להיכנס להריון ואכן התחלתי ללמוד ביורגונומי ולטפל בעצמי כאשר המטרה העיקרית והיחידה שעמדה לפני היא להיכנס להריון, ואכן עוד באותו החודש בו התחלתי ללמוד ולטפל בעצמי נקלטנו זאת שלמרות שהיינו בטיפולים קונבנציונליים אשר מבחינה יבשה של הבדיקות הראו כי הסיכוי לא גדול – הנס קרה!!
לאחר מכן טיפלתי בעצמי לאורך כל ההיריון ולאחריו, טיפלתי בילדי ובני משפחתי לאורך כל הזמן.
במהלך השנים למדתי שיטות וטכניקות טיפול מגוונות ואני ממשיכה ללמוד דברים חדשים כל הזמן.
דרך העבודה שלי מתייחסת לכך שגוף ונפש אחד הם, האחד משפיע על השני ולהיפך.

התהליך הטיפולי מתייחס למקור/סיבה הגורמת לאותן בעיות איתן מתמודד האדם ברבדים שונים החל מבעיות פיסיות (מחלות שונות – אקוטיות או משתנות, כאבים – חד פעמיים או כרוניים, בעיות ומצבים שונים כגון בעיות פריון, בעיות עור, אלרגיות ועוד) בעיות רגשיות ונפשיות (כגון דיכאון, חרדות, פחדים וכו') ועוד מכלול נושאים שונים המלווים כל אחד ואחד מאיתנו במהלך חייו.

כאשר הנפש בריאה, כאשר מרגישים טוב, כאשר מבינים מדוע ואיך קורים לנו דברים אנו מאפשרים לעצמנו תהליכי ריפוי עמוקים ושיפור באיכות החיים, במצב הרגשי, הנפשי, הרוחני ועוד.
הטיפולים מתאימים לכל אחד ואחד – נשים, גברים, ילדים, תינוקות, עוברים ואפילו בעלי חיים.
אני מטפלת בנשים הסובלות מבעיות פוריות (על רקע שחלות פוליצסטיות, בעיות הורמונליות שונות, לא מוסברות ועוד), בנשים ואנשים אשר מתמודדים עם קשיים שונים, פחדים, מתח ולחץ, א.נשים המחפשים להכניס יותר רוגע ושלווה לחיים שלהם או רוצים כיוון ושינוי בחיים ולא יודעים איזה ואיך לעשות זאת ועוד.

העקרונות עליהם אני מתבססת:

1. בכל דבר ביקום יש אנרגיה – חי, צומח דומם.
2. הילה – כל דבר ביקום מוקף בשדה אנרגטי המגן ושומר עליו (דומה לשכבת העור העוטפת את גופינו), שמירה על אותו שדה שלם, נקי ובריא מאפשרת הגנה ושמירה על האורגניזם מפני נזקים, פגיעות, מחלות ועוד.
3. חוסר איזון אנרגטי (עודף/ חוסר) הינו אחד מהדברים הבסיסיים הגורמים למחלה, בעיה, הפרעה תפקודית, תקיעות וכו'
4. הגוף שלנו "זוכר" (זיכרונות מחיים אלו או מחיים קודמים) אותם זיכרונות, טראומות ופחדים משפיעים ביום יום ועלולים לגרום להפרעות בתפקוד היומיומי ו/או מחלות שונות.
5. לכל מחלה/ בעיה יש סיבה – הבנת הסיבה, הבנת השפה בה גופינו מדבר מסייעת לכל אחד ואחד להיות המרפא של עצמו, להתמודד עם מחלות ובעיות שונות בכל הרבדים.
6. מחלות ובעיות נוצרות בעקבות טראומה או קונפליקט אותה חווה האדם או מישהו מבני משפחתו (אפילו כמה דורות מעליו) טראומה שהשאירה זיכרון/ קידוד במוח, אותו קידוד במוח שולח הוראות לגוף כיצד לנהוג/ להגיב על מנת ולהתמודד עם אותו זיכרון טראומתי.
7. באפשרות כל אדם ואדם ליצור את מציאות חייו אם רק ירצה בכך.
8. המוח ותאי הגוף השונים זוכרים הכל!! ריפוי נכון, עמוק ויסודי יגע בכל הרבדים והגופים של האדם.

אני מזמינה כל אחת ואחד להיחשף לעולם המופלא והייחודי של טיפולים אנרגטיים ותקשור ולאפשר לעצמו לשפר את איכות חייו ובריאותו ולהגשים חלום.

אודות הטיפול | לחנות אונליין