במהלך החיים אנו עוברים ומתמודדים עם אירועים ומצבים שונים המעוררים תחושות, מחשבות ורגשות לעיתים נעימות ולעיתים קשות ואפילו מפחידות. יש פעמים שאנו מרגישים סוג של תקיעות, זה יכול להיות תחושה של תקיעות כללית או תחושה של תקיעות סביב נושא ספציפי כמו עבודה, מערכות יחסים, לימודים וכדומה. להיות במצב של תקיעות ולעיתים בלבול מעורר פעמים רבות תחושה של חוסר אונים וזו חוויה לא נעימה בטח כאשר היא נמשכת זמן רב ומתחילה לגעת ולעורר מקומות לא טובים ולא שלמים שנמצאים בתוכנו. התחושה שרוצים לעשות משהו, רוצים שינוי, רוצים משהו אחר, רוצים להגשים את החלומות שלנו ולממש את היעוד שלנו אך לא מסוגלים לראות מהי הדרך הנכונה יוצרת המון תסכול, כעס, האשמה עצמית ועוד.

כדי להיות במקום שמסוגל לעשות שינוים ולבחור אחרת צריך להיות במקום מחובר, מקום נקי מפחדים משתקים, מחששות מנהלים, מדפוסי מחשבה שהורסים ותוקעים.

כאשר נמצאים במקום בו חיים עם הפחדים ולא נותנים להם להשתלט ולנהל, כאשר המחשבות הן רחבות ופתוחות לדברים חדשים ושונים, שדפוסי המחשבה המקובעים שהורסים לאט לאט מתמוססים ונעלמים מתחברים מחדש לכוחות הפנימיים הנמצאים בכל אחד ואחד, אותם כוחות אשר עוזרים לבחור לעשות שינוים ותהליכים.

אז מה זה אימון מתוקשר?

אימון מתוקשר הוא למעשה תהליך הנוגע בכל אותם מקומות כואבים, חסומים, פחדים, דפוסים אשר מונעים או מפריעים לבחור. בתהליך של אימון מתוקשר מתמקדים בנושא אחד בעייתי, תקוע, מקום אחד שרוצים בו שינוי ועובדים עליו מכמה כיוונים ובכמה רבדים. במהלך תהליך האימון עוברים תהליך שמסייע לנקות רעשים, קולות, פחדים, אמונות ובמקביל להתחבר מחדש לעצמך, לגלות מחדש את הכוחות הפנימיים, את השקט הפנימי, את האומץ, האמונה והיכולת לנווט את חייך כראות עיניך. תהליך האימון המתוקשר מלווה במסרים ותקשורים המגיעים מההדרכה הגבוהה המסייעים לראות דברים שקורים מנקודות מבט נוספות, להתחבר לרבדים נוספים שלא תמיד קל לראות אותם או להתחבר אליהם.

איך מתנהל תהליך האימון?

תהליך האימון כולל 5-7 מפגשים בהפרש של 2 שבועות בין מפגש למפגש.

משך כל מפגש כ- 75 דקות.