התערבות אלוהית (Divine Intervention) הינה חניכה ייחודית בין העוצמתיות ביותר הקיימות אשר עוברת מדור לדור, ממורה לתלמיד בשושלת הקורנדרוס, מרפאים ממקסיקו ויורשי המאיה והאצטקים.

התערבות אלוהית זהו המקום בו המקור (אלוהים, כוח עליון, בודהה), הפיסי והרוחני נפגשים ופועלים יחד ליצירת ניסים.

מטפל בשיטת ה- DI יוצר מרחב טיפולי אנרגטי שבו מוזרם תדר ייחודי המאפשר לחוקים של הרובד הפיסי להפסיק לפעול על מנת לאפשר את ההתערבות האלוהית – במהלך התהליך הזה,  כל מה שאינו בתיאום עם התסריט הנשמתי עובר טרנספורמציה ונפלט אל מחוץ לגוף, נוצר ריפוי מיידי – זה הנס!!

התערבות אלוהית –  מרחב מקודש פנימי וחיצוני המאפשר לניסים להתרחש – הבלתי אפשרי הופך לאפשרי.

חוק אוניברסלי ידוע הוא החוק שמדבר על כמו בעליונים כך בתחתונים – כל מה שלמעלה הוא גם מה שלמטה – זה אומר שמה שקורה ברבדים אנרגטיים קורה בצורה דומה ברבדים הפיסיים.

הגוף, הנפש, המוח, הפיסי, המנטלי, הרגשי, הרוחני, הנפשי – כולם הם חלקים מתוך משהו שלם, משפיעים האחד על השני ומשקפים האחד את השני.
בטיפולים שמאניים – התערבות אלוהית, עובדים על כל הרבדים הללו בו זמנית ובכך מאפשרים יצירת ריפוי עמוק ויסודי, מה שפותח בפני הבן אדם אפשרות להגיע לבריאות פיסית, נפשית, מנטלית ורוחנית.

דוגמאות לטיפולים ייחודים – התערבות אלוהית

שחרור דפוסים, אמונות וטראומות (מילדות עד גיל 5)
טכניקת המסייעת לניקוי ושחרור דפוסים, אמונות, תבניות, טראומות אשר חווה האדם מגיל 0 ועד גיל 5 , אירועים אשר הטביעו חותם המלווה ומשפיע עד היום ובכל יום.
אירועים שונים שחווינו או נחשפנו אליהם כגון גירושים, מוות, תאונות, מעברי דירה, חרם בבית הספר, אלימות במשפחה ועוד אשר השאירו חותם ומשפיעים עלינו גם בחיינו הבוגרים –
אותם אירועי חיים משפיעים בצורה מאוד חזקה על האמונות, התפיסות, היכולות, התובנות, התנהלות חברתית, התנהלות זוגית ועוד לעיתים קרובות אף איננו זוכרים אותם או מבינים את המשמעותיות האמיתיות והעמוקות שלהם
יש מקרים בהם הזיכרונות מתעוררים בשלבים מאוחרים יותר של חיינו (ספונטני או בתהליכי טיפול שאנו עוברים), יש מקרים שההדחקה חזקה מאוד.
טיפול זה מסייע תוך מספר טיפולים קצר מאוד השפעות של טראומות וזיכרונות ילדות קשים אשר משפיעים עלינו בחיינו הבוגרים, הוא שווה ערך לשנים של טיפולים פסיכולוגיים.

שחרור מצער
כולנו חווים במהלך החיים אובדן – זה יכול להיות מוות של קרוב משפחה או חבר, פרידה מאהוב, פרידה מדפוסי חיים ועוד.
לרוב אירועים של פרידה ואובדן מלווים בעצב, כעס וצער כרגשות המובילים אליהם מתלווים תחושות של בלבול, אשמה, רגש חזק של אובדן וכו'.
תהליך האבל מורכב ממספר שלבים שחשוב לעבור אותם אך במקרים רבים האדם שחווה את האובדן/ פרידה לא עובר את כל השלבים בצורה מלאה מה שיוצר חסימה ותקיעות אשר משפיעות על חיינו במגוון רבדים ותחומים.
טכניקת טיפול לשחרור מצער מאפשרת לשחרר את כל אותן תקיעויות וחסימות אנרגטיות הן בגוף הפיסי והן בגוף האנרגטי
לאחר טיפול אדם לרוב ירגיש רגוע יותר, שלם יותר, מאוזן יותר, מואר ומחובר יותר.

 

טיפול בהפרעות אכילה – כולל אנורקסיה ובולימיה
טכניקת טיפול המתאימה לכל סוגי הפרעות האכילה – אנורקסיה, בולימיה, התקפי אכילה, אכילה רגשית וכו'
הטיפול מסייע לאדם לעכל ולעבד מצבי חיים, רגשות ואירועים בדרך שונה גם מבחינה פיסית וגם מבחינה רגשית, מנטלית, רוחנית.
בנוסף מסייעת לאנשים לחבר בין הראש ללב, בין האני לאני הגבוה.

ניקוי רעלים
טיפול המסייע לניקוי הגוף מרעלים שונים כולל מתכות כבדות, כימותרפיה, קרינה ועוד.
ניקוז והזרמת נוזלים
לרגליים נפוחות, סינוסיטיס, מים בריאות.
מעולה לנשים בהריון הסובלות מבצקות, לאנשים עם אי ספיקת לב.
טיפול ייחודי למערכת רבייה נשית
טיפול ייחודי המתאים למכלול בעיות במערכת הרבייה הנשית החל מבעיות פריון, חוסר איזון הורמונלי, כאבי מחזור, PMS, גיל המעבר, מיומות, שרירנים ועוד.
מערכת עצבים
טיפול המתאים להרגעה כללית, הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, מחלות מערכת העצבים כגון פרקינסון, אלצהיימר, בעיות זיכרון ועוד.
נשיפה אלוהית
טכניקה קסומה משושלת הקורנדרוס המאפשרת חיבור בין הנשמה של המטופל לנשמה של הבורא, חיבור קסום המאפשר לניסים לקרות.
טיפול בהתערבות אלוהית שווה ערך למספר טיפולים בשיטות אחרות!!

הרשו לניסים להתרחש בחייכם.