יש תקופות בחיים של עומס, לחץ, פחדים, חששות וכו' אשר גורמים לתחושת תסכול, חוסר אונים, חוסר ודאות, חרדות ואף דכאון.

טיפול משולב הכולל פרחי באך וניקוי הילה הינו פתרון פשוט ויעיל המסייע להתמודד בצורה טובה ונכונה יותר עם תקופות מסויימות בחיים.

מהם פרחי באך?

פרחי באך זוהי טכניקת טיפול קסומה מתחום הרפואה המשלימה אשר הומצאה ופותחה על ידי ד"ר אדוארד בא בשנות ה- 20 של המאה הקודמת.
רבים מכירים את הרסקיו רמדי, אותה תמצית שלוקחים במצבים של מתח, חרדה, לחץ – זוהי למעשה תמצית המבוססת על 5 מתוך 38 תמציות פרחי הבאך.
פרחי הבאך כוללים 38 תמציות פרחים, כל תמצית מקושרת עם רגש אנושי בסיסי למשל תמצית ה- Mimulus המתאימה לאדם שבחרדה או פחד מדבר מאוד ספציפי ומוגדר, כאשר אדם ייקח את התמצית הזו זה יעזור לו להתמודד עם הפחד ולהתגבר עליו באומץ.
פרחי באך, טיפול רגשי, פשוט וקל המתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב, למעשה הוא מתאים ומסייע רבות גם לבעלי חיים.
טיפול בפרחי באך הינו טיפול אשר מותאם לאדם באופן אישי, למצבו הרגשי, לאמונות ותפיסות המחשבה שלו, לדרך החיים שלו, ההתנהלות, הפחדים והחששות.
בטיפול, המטפל משלב מספר תמציות בבקבוקון אחד, תמציות אשר למעשה מחזקות את התכונות החיוביות שבאדם ובכך מחזירות לו את האיזון הנפשי, הרגשי ומשפרות את איכות החיים שלו.
פרחי באך יכולים לסייע במגוון רחב של מצבים: חרדות, פחדים, דכאון, הפרעות קשב וריכוז, ויסות חושי, עצבנות, חוסר שקט, עייפות, פסימיות, רגישות יתר, הפרעות שינה  ועוד.
טיפול בפרחי באך הינו טיפול מותאם אישית לאדם ולמצבו.
טיפול בפרחי באך מתחיל באבחון ראשוני המתבצע על ידי מילוי שאלון ושיחה הנותנים למטפל תמונת מצב לגבי
האדם ומסייעות לו לבחור את התמציות שירכיבו את בקבוקון הטיפול.
השימוש הוא בהתאם להנחיות שניתנות, כל בקבוקון פרחי באך מספיק לתקופה של 3-4 שבועות.

מהו ניקוי הילה?

ההילה הינה שדה אנרגטי המקיף אותנו אשר תפקידו בין היתר לשמור ולהגן עלינו מהשפעות סביבתיות בדיוק כמו שהעור מגן על גופינו הפיסי.
ההילה חשופה לדברים רבים המשפיעים על המצב הפיסי, הרגשי, הנפשי, הבריאותי והרוחני שלנו.
לעיתים אנחנו עייפים, עצבניים, כעוסים, חלשים – ואין לכך הסבר, זה יכול בין היתר לנבוע מאנרגיות שונות הנמצאות בהילה שלנו ומשפיעות עלינו.
כפי שאנו שומרים על גופינו ומנקים אותו כך חשוב לשמור גם על ניקיון ההילה שלנו ולנקות אותה אחת לתקופה מאנרגיות וגורמים לא רצויים.
תהליך ניקוי ההילה הינו טיפול קצר וממוקד אשר מנקה את ההילה מאנרגיות וגורמים לא רצויים הנמצאים בה אשר משפיעים עלינו ועל מגוון דברים בחיינו כגון מצב רוח, מצב בריאותי, עצבנות, עייפות, חולשה ועוד.
למי חשוב לעבור את הניקוי? לכל אדם בכל גיל ובכל מצב (כולל תינוקות)

כיצד מתבצע הניקוי?
הניקוי מתבצע מרחוק – אין צורך לעשות משהו מיוחד או להיות במקום מיוחד בזמן הניקוי.

 

עלות טיפול משולב: 300 ש"ח במקום 380 ש"ח. (פרחי הבאך מגיעים עם שליח עד הבית ללא תוספת תשלום)