הריון מתוכנן מאפשר לאישה להתכונן ולעבור אותו בצורה טובה, בריאה ונעימה יותר.

אמנם הטבע עושה את שלו ונשים רבות נקלטות ועוברות הריון מבלי לעשות משהו מיוחד אך ככל שתתכונני טוב יותר כך הסיכוי לקליטה מהירה, הריון בריא ותקין גדולים יותר.

מלבד הכנה של הגוף מבחינת תזונה, תוספים מתאימים, חיסונים, בדיקות גנטיות ועוד מומלץ לבצע הכנה נוספת אשר תכין ותחזק את המערכות השונות לשאת את העובר במשך – 9 חודשי ההריון.

הכנה להריון מאפשרת לא רק להגדיל את סיכויי ההפריה והקליטה בכל מחזור חודשי אלא גם לעבור את חודשי ההריון בצורה קלה ונעימה יותר ועם פחות תופעות לוואי שלרוב הן החלק הכי פחות נעים בהריון ולא פוסחות על אף אישה.

הכנה להריון בטיפולים אנרגטיים משולבים כוללת חיזוק מערכת הרבייה – חיזוק הביציות והגדלת סיכויי ההפרייה שלהן בכל מחזור ומחזור, חיזוק הרחם ורירית הרחם והכנתם והכנתם לקליטת העובר, הכנה וחיזוק של מערכת העיכול, מערכת הדם, המערכת ההורמונלית ועוד במטרה לחזק את כלל המערכות והגוף כך שיוכלו לתמוך בגוף כולו ולסייע לו להיקלט ולשמור על ההריון כאשר יגיע.

הכנת הגוף יכולה לעזור גם לנשים בעלות מחזור וביוץ סדירים וגם לנשים בעלות שחלות פוליציסטיות, בעלות מחזור בלתי סדיר ו/או עם בעיות הורמונליות שונות.
טיפול אנרגטי יעזור לגוף האישה לחזור לאיזון טבעי גם מבחינה הורמונלית וגם מבחינת תפקוד מערכת הרבייה מה שיאפשר לאישה לעקוב אחרי המחזור החודשי, לזהות את הביוץ ולהגדיל את סיכוי ההפרייה וקליטת ההריון בכל חודש.

הכנה להריון כוללת גם טיפול בגבר במטרה לשפר את איכות הזרע על כל הפרמטרים השונים – תנועתיות, מורפולוגיה, ריכוז ועוד מה שמשפר גם כן את סיכויי ההפרייה, קליטת ההריון ואת איכות העובר.

תוצאות הטיפול נראות לאחר כ- 3 חודשים שזה הזמן הדרוש לצורך הבשלת הזרע והגעתו לבגרות.

לרוב מומלץ לעשות טיפול מקביל ומשולב בשני בני הזוג בכדי לשפר משמעותית את סיכויי ההפרייה והקליטה.

למידע נוסף על אופן הטיפול עצמו