מהו תקשור? למי זה מתאים? מה קורה בתקשור?  במה זה יכול לעזור?

תקשור זוהי דרך לקבל מידע, ידע והכוונה במגוון תחומי חיים.
בתקשור מקבל האדם מסרים, ידע והכוונה מהמדריכים הרוחניים שלו, מדריכים רוחניים אחרים, מלאכים ויישויות אור –  בהתאם לרמה שלו, לבקשות שלו, לפתיחות ולניסיון שלו, למה שנכון ומדוייק לו באותו שלב בו מתבצע התקשור.

תקשור מתאים לכל אדם אשר פתוח לקבל הכוונה, מידע ומסרים ממקור "בלתי נראה", לא ארצי, אחר. לאדם אשר מבין שבחיים שלנו ובייקום שלנו יש הרבה מעבר למה שאנו רואים וקולטים בחושים הארציים שלנו.

אז מה כולל מפגש תקשור איתי?
במפגש תקשור תקבלו יעוץ, הדרכה והכוונה, הבהרות ומידע נוסף בנושאים ושאלות המעסיקות אתכם במגוון תחומי חיים החל מקריירה, מגורים, לימודים, זוגיות וכו'.
האם נכון לי ללכת ללמוד תחום מסויים, מה מונע ממני להגשים ולממש את עצמי, מה יעזור לי לשפר ולחזק את הזוגיות שלי, מה יאפשר לי לשפר את התקשורת עם הילדים שלי, האם נכון לי לשנות מקצוע/ מקום עבודה ועוד.
במהלך המפגש מתקבל מידע, דברים מתבהרים, מה שמסייע לכל אחד ואחד לראות את הדברים בצורה אחרת, להסתכל מנקודת מבט שונה, להבין סיטואציה ומצב בצורה אחרת ובכך לקבל בחירות והחלטות בנושאים שונים בחייו ממקום אחר. אינני אומרת מה לעשות או לא, מטרת התקשור זה לקבל עוד מידע, בעוד רובד, מעוד נקודת מבט – מה שעוזר לכל אדם לראות תמונה אחרת במגוון תחומים בחייו ולקבל החלטות המבוססות על מידע נרחב.

** חשוב להדגיש שאינני רואה עתידות, אינני חוזה עתידות, אני רואה פוטנציאל, אפשרויות.

 

פגישת התקשור יכולה להתקיים בשיחת טלפון, סקייפ, התכתבות במייל או בפגישה פנים אל פנים.
משך המפגש/ יעוץ כשעה וחצי

עלות מפגש: 400 ש"ח

ניתן לקבל מסר/ תקשור ממוקד לשאלה ספציפית בעלות סמלית של 35 ש"ח.

תשלום עבור תקשור ממוקד ניתן באמצעות כרטיס אשראי או BIT.

לאחר ביצוע התשלום יש לשלוח את השאלה במייל – info@yaelalon.co.il או ווטסאפ 052-6212234

למידע נוסף ותאום פגישת תקשור יש ללחוץ כאן